Czyszczenie kanalizacji

:: Strona Główna : Nasza Oferta : Czyszczenie kanalizacji

Świadczymy usługi polegające na hydrodynamicznym (WUKO) czyszczeniu rurociągów kanalizacyjnych.

 

Obecnie posiadamy trzy specjalistyczne samochody pogotowia kanalizacyjnego. Każdy z pojazdów jest wyposażony w ciśnieniowe urządzenie do czyszczenia i udrożniania kanalizacji (pionów, poziomów, przyłączy, wpustów). Wysokie parametry pracy: ciśnienie 150 bar, wydajność 100 litrów/min. powodują, iż jesteśmy w stanie wyczyścić rurociągi w zakresie średnic od fi 50 do fi 400 mm. Frezarki do twardych osadów, hydrauliczna wyrzynarka do wycinania korzeni wrośniętych w rurociągi, pompy odwodnieniowe, pompy do ścieków, największe mobilne odkurzacze do ścieków, elektroniczne sondy kanałowe, lokalizatory studni, zadymiarka czy zestaw kamer do inspekcji TV to tylko kilka przykładów wyposażenia opisywanych pojazdów.

 

Niewielkie gabaryty samochodów umożliwiają bezproblemowy dojazd do miejsc awarii a niski koszt dojazdu powoduje, iż świadczymy usługi 24h na terenie całego województwa. Udrożniamy, czyścimy oraz kamerujemy zarówno niewielkie rurociągi w budynkach jak i większe sieci kanalizacyjne.

 

W okresie 15 lat działalności naszej firmy zdobyliśmy uznanie wielu Spółdzielni Mieszkaniowych, Zarządców Wspólnot i Zakładów Pracy potwierdzające nasze doświadczenie w branży.

 

Cennik usług:

    • 350,00 zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy,
    • koszty dojazdu 3,00 zł/km liczone w obie strony,
    • kompleksowe czyszczenie hydrodynamiczne wraz z inspekcją TV pionów, poziomów kanalizacyjnych w budynkach z usunięciem stwardniałych osadów za pomocą frezów cena 400,00 zł/godz,
    • w godzinach wieczornych i w dniach wolnych od pracy usługi będą wyceniane indywidualnie,
    • powyższe ceny są cenami netto. 

 

 

 

 

Projekt i realizacja: iPolska.com.pl

Copyright 2017 MIKBUD S.C., Wszelkie prawa zastrzeżone.