Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji

Świadczymy usługi polegające na hydrodynamicznym (WUKO) czyszczeniu rurociągów kanalizacyjnych.

 

Specjalistyczny samochód dysponuje ciśnieniowym urządzeniem do czyszczenia i udrożniania kanalizacji (pionów, poziomów, przyłączy, wpustów). Wysokie parametry pracy: ciśnienie 150 bar, wydajność 100 litrów/min. powodują, iż jesteśmy w stanie wyczyścić rurociągi w zakresie średnic od fi 50 do fi 400 mm. Frezarki do twardych osadów, hydrauliczna wyrzynarka do wycinania korzeni wrośniętych w rurociągi, pompy odwodnieniowe, pompy do ścieków, największe mobilne odkurzacze do ścieków, elektroniczne sondy kanałowe, lokalizatory studni, zadymiarka czy zestaw kamer do inspekcji TV to tylko kilka przykładów wyposażenia opisywanego samochodu.

 

Niewielkie gabaryty pojazdu umożliwiają bezproblemowy dojazd do miejsc awarii a niski koszt dojazdu powoduje, iż świadczymy usługi 24h na terenie całego województwa. Udrożniamy, czyścimy oraz kamerujemy zarówno niewielkie rurociągi w budynkach jak i większe sieci kanalizacyjne.

 

W okresie 10 lat działalności naszej firmy zdobyliśmy uznanie wielu Spółdzielni Mieszkaniowych, Zarządców Wspólnot i Zakładów Pracy potwierdzające nasze doświadczenie w branży.

 

Cennik usług:

  • 250,00 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę pracy w dni powszednie w godzinach 7:00 - 17:00,
  • koszty dojazdu 2,00 zł/km netto liczone w obie strony,
  • praca zadymiarką cena 250,00 zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy w dni powszednie w godzinach 7:00 - 17:00,
  • kompleksowe czyszczenie hydrodynamiczne wraz z inspekcją TV pionów, poziomów kanalizacyjnych w budynkach z usunięciem stwardniałych osadów za pomocą frezów cena 300,00 zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy w dni powszednie w godzinach 7:00 - 17:00,
  • zgłoszenia w godzinach wieczornych 17:00 - 19:00 dodatek 50% do ceny podstawowej,
  • zgłoszenia w godzinach nocnych 19:00 - 22:00 dodatek 100% do ceny podstawowej,
  • zgłoszenia w pozostałych godzinach i dniach wolnych od pracy dodatek 150% do ceny podstawowej.

 

 

 

 

 

Projekt i realizacja: iPolska.com.pl

Copyright 2017 MIKBUD S.C., Wszelkie prawa zastrzeżone.